Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı PVC sürme sistemlerimiz, Pimapen ürünlerimiz içerisindeki yüksek ısı ve ses yalıtımlı ve kullanımı en kolay sürme sistemlerimizden biridir. 175 mm kasa ve 76 mm kanat profil genişliği ne sahip Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı PVC sürme sistemlerimiz, TPE ve EPDM contalama sistemleriyle üst düzey yalıtım sağlar. PVC ve Alüminyum alt kasa ile üretim ve uygulaması yapılabilen Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe PVC kaldırmalı sürme sistemlerimizde düşük eşik talep edilmesi halinde de ısı yalıtım bariyerli alüminyum alt kasa ile üretim yapılabilmektedir. Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemleri 8 odacıklı kasa profili, 4 odacıklı  kanat profil yapısına sahiptir. Özel hammadde ile tasarlanan contaları ve sızdırmazlık parçaları ile Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemleri en üst düzey hava, su, toz ve ısı yalıtımı sağlar.

Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistem profillerimiz, A Sınıfı standartlarda 3 mm et kalınlığına sahiptir. 2 mm et kalınlığındaki destek sacı ile üretimi yapılan Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz, bu özelliği ile rüzgar yüklerine karşı maksimum dayanım gücüne sahiptir. CNC teknolojisi ile ve yüksek dayanım gücüne sahip yan ürünler ile üretimi yapılan Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz, bu özellikleri ile uzun Yıllar Boyunca ilk günkü kalitede kullanım ömrü sunar. Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistem ürünlerimiz, dünya standartlarında, yüksek kalitede aksesuar üniteleri ile üretilir ve uygulanır.

Özellikle panoramik bir görünüm istenen cephelerde, yoğun olarak tercih edilen Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz ile 3 metre genişliğinde kanat uygulaması yapılabilmektedir. Geniş cam alanı ve Ferah panoramik bir görünüm Talep edilen yapılarda tercih edilen Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz, 300 kg (cam dahil) kanat taşıma kapasitesi özelliği ile öne çıkmaktadır. Yüksek taşıma kapasitesi ve geniş kanat açıklığı Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemleri ürünümüzün en yoğun tercih sebebidir. Yüksek yalıtım fonksiyonlu nitelikli Isıcam sistemleri ile birlikte uygulanabilen Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz 24, 30, ve 39 mm toplam kalınlığında Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji cam üniteleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

2 3 ve 4 Kanat modellemesi ile uygulaması yapılabilen Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz, Beyaz, Antrasit ve Altınmeşe renk seçenekleriyle sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz toplamda 17 farklı renk seçeneği ile üretilebilmektedir. İç mekan farklı desen ve dış mekan farklı desen olarak da uygulama ve üretim yapılabilen, Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimiz farklı mimari taleplere hitap edebilen bir ürünümüzdür.

Tüm sürme sistemlerinde olduğu gibi Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerinde de uygulama kalitesi çok yüksek öneme sahiptir. Uygulaması olması gerektiği gibi ve standartlara uygun yapılmamış bir sürme sistemi, hangi kalitede bir ürün olursa olsun verimli bir şekilde çalışmaz. Firmamızca yapılan Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistem uygulamalarımız, firmamız personeli olan özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistem uygulama ve üretim eğitimlerini almış gerekli tecrübeye sahip ekibimiz sorunsuz uygulamalar yapar. Firmamız tarafından yoğun olarak satış ve uygulaması yapılan Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme ürünlerimiz demonte ve atölye teslim olarakta satış yapılmaktadır.

Sezon yoğunluğuna ve stok durumuna bağlı olarak değişen miktarlarda sürekli olarak üretim atölyemizde belirli miktarlarda bulundurduğumuz Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemlerimize sahip olmak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Tercihinize ve talebinize en uygun bir Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe kaldırmalı sürme sistemimiz mağazamızda sizi bekliyor.

Pimapen Yeni İnfinity Hebe Schiebe Sistemi
Facebook Buton