Şirketimiz Batı Pencere ve Panjur Sistemleri, Beylikdüzü Pimapen ekibi olarak bölgeye özel ürünler sunar. Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, Beylikdüzü ve civar bölgelere uygun nitelikli ürünler ile hizmet verir. Şirketimiz bünyesinde Beylikdüzü ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturulan ekibimiz Beylikdüzü Pimapen, Pimapen’in en özel ürünleri ile hizmet ve destek sağlar. Beylikdüzü Pimapen fabrika satış mağazası olan firmamız, yeni proje ve inşaat uygulamalarında kusursuz hizmet ve özel ürünler ile hizmet verir. Aynı anda günlük 1500 mt üretim ve aynı anda uygulama kapasitesine sahip olan Beylikdüzü Pimapen firmamız, Batı Pencere ve Panjur Sistemleri, projelerinizde kusursuz çözüm ortağınızdır.

Beylikdüzü bölgesinde pimapen tamiri ve onarımı hizmetleri de yapan firmamız ekibi, eski ürünler-kullanımı devam eden pencerelerinizi onarım ve servis hizmetini yaparak Üstün performansa ulaşmalarını sağlar. Pimapen fabrika satış mağazası olan firmamız, 2012 yılından beri Pimapen’in yetkili bayisidir. Pimapen Nirvana Premium ve Pimapen Nirvana gibi Pimapen özel Konsept ürünleri ile de hizmet veren Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, tüm bu ürünlerde geniş renk ve model seçenekleri ile hizmetinizdedir. Beylikdüzü Pimapen fabrika satış mağazamızda özel konsept ürünlerin dışında, Pimapen Carisma, Pimapen Albatros gibi ürünlerimizde de geniş model ve renk seçeneklerimiz mevcuttur. Yeni İnfinity Hebeschiebe kaldırmalı sürme, Pimapen Dynamic Sürme ve Volkswagen Sürme çeşitlerinde de uzmanlığı ile iddialı olan Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, yüksek kalitede Alman aksesuar sistemleri ile bu ürünleri sizlere sağlar.

Pimapen Nirvana Premium seri ürünlerimizde Beyaz, Altınmeşe, Fındık ve Maun renkler Beylikdüzü Pimapen fabrika satış mağazamız stoklarında sürekli mevcuttur. Pimapen Nirvana seri ürün grubunda da Altınmeşe, Maun ve Beyaz renk Beylikdüzü Pimapen bayisi firmamızda bulunmaktadır. Pimapen Nirvana ve Nirvana Premium serilelerde diğer tüm renk çeşitlerimiz 10-15 iş günü içerisinde beylikdüzü pimapen firmamızca temin edilmektedir. Pimapen Carisma seride ise Antrasit, Vizon, Altınmeşe, Fındık, Maun ve Beyaz renk profil çeşitleri Pimapen beylikdüzü mağazamız üretim stoklarında sürekli bulunmaktadır. Albatros klasik sürme sistemlerinde ise Beylikdüzü Pimapen mağazamız üretim stoklarında Beyaz ve Altınmeşe renkleri hazırda bulunmaktadır. Yeni İnfinity Hebeschiebe ve Pimapen Dynamic sürme sistemlerinde firmamız Beylikdüzü Pimapen olarak çeşitli renk ve ürün seçenekleri sürekli olarak stokta bulundurulmaktadır.

Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, Pimapen markasının yetkili fabrika satış mağazası olmanın verdiği özgüven ile Isıcam kapsamlı sistemler, Isıcam Konfor, Isıcam Sinerji ve üçlü Isıcam Sinerji ve Konfor ürünlerinide sağlamaktadır. Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, Pimapen ve Isıcam sistemleri ürünlerimizde çeşitli aksesuar ve yalıtım malzemesi seçenekleri ile Üstün Performans sağlayacak şekilde tasarım yapıp uygular. Firmamız bünyesindeki Beylikdüzü Pimapen ekibimiz ile çalışacağınız tüm projelerde uygun ödeme seçenekleri ile en uygun fiyata en kaliteli ürünlere sahip olursunuz. Beylikdüzü Pimapen ekibimizce yapılan tüm uygulamalar üretici ürün garantilerinin dışında, ekstra 2 yıl uygulama garantisine sahiptir. Pimapen Beylikdüzü Fabrika Satış mağazamızda yapacağınız tüm alışverişlerde World, Maximum, Bonus ve Axess kartlar ile kredi kartına 9 taksit’e kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Beylikdüzü Pimapen fabrika satış mağazası ekibi, Batı pencere ve panjur sistemleri bünyesinde kurulmuş bölgeye özel bir ekiptir. Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, bölge ihtiyaçlarına özel ürün ve uygulamaları ile hizmet verir. Beylikdüzü ve çevre ilçelerdeki inşaat projelerine ve ev kullanıcısı müşterisine aynı anda hizmet verebilen Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, projelerinizde zamanında hizmet ve yüksek kalitede uygulama sağlar, ev kullanıcısı müşterilerimize de özel çözümler sunan Beylikdüzü Pimapen ekibimiz, en uygun ürünler ile çözümler üretir. Beylikdüzü Pimapen Fabrika Satış mağazamız, yapılan tüm projelerde perakende kalitesde uygulama yapılmaktadır. Zamanında hizmet eksiksiz uygulama firmamızın olduğu gibi Beylikdüzü Pimapen ekibimizin de temel ilkesidir. Eksiksiz ve nitelikli uygulama inşaat projelerinde özellikle ihtiyaç duyulan bir durumdur, Beylikdüzü Pimapen Fabrika Satış mağazamız Batı Pencere ve Panjur sistemleri bu noktada çözüm ortağınız olarak devreye girer. Pimapen ve ithal ürünlerde ki tüm ürün ve çeşitlerle hizmet veren Beylikdüzü Pimapen fabrika satış mağazamız, 2012 yılından beri İstanbul ve çevre illerde Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya’da birçok inşaat firmasına çözüm ortağı olmuştur

Batı Pencere ve Panjur Sistemleri Fabrika Satış Mağazası
Beylikdüzü Pimapen Özel Hizmet Ekibi.

Beylikdüzü Pimapen PVC Pencere Sistemleri” üzerine 2 düşünce

 • 25 Nisan 2019, 18:13
  Kalıcı bağlantı

  İHLAS MARMARA EVLERI 1 .KISIM B BLOK , 130 M2 DAIRE TUM PENCERE VE BALKON KAPILARI ICIN FIYAT VEREBİLMENIZ MUMKUN MU ACABA ?

  Cevapla
  • 5 Nisan 2020, 10:46
   Kalıcı bağlantı

   Sadullah bey beylikdüzü pimapen olarak ilginize teşekkür ederiz, İhlas 1 kısım daire modelleri için bizdeki mevcut ölçülere göre teklif hazırlanıp beylikdüzü pimapen keşif ekibimiz taradından e-posta adresinize ulaştırılmıştır.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Buton