Türkiye genelinde satışı en yaygın olan sürme sistemimiz, Pimapen Albatros PVC sürme pencere sistemi ve PVC kapı sistemi, 6 farklı kasa çeşidiyle uygulanabilmektedir. Pimapen Albatros PVC sürme sistemlerimiz, İki, Üç, Dört ve Altı Kanat modellemesi yapılarak uygulanabilmektedir. Storbox monoblok ve Alusel dıştan takma panjur sistemlerimiz ile tamamen uyumlu olarak uygulanabilen Pimapen Albatros klasik sürme sistemlerimiz, özellikle balkon kapatma ve ara bölme gibi ihtiyaçlarda açılır sistemlere alternatif olarak kullanılmaktadır. Dış kısmına sineklik ve panjur uygulaması yapılabilen Pimapen Albatros PVC sürme sistemlerimiz, fırça conta ve TPE noktalama sistemi ile yalıtım sağlamaktadır.

Pimapen Albatros sürme sistemlerimiz, 74 mm kasa ve 48 mm kanat genişliğine sahiptir. 4, 20, 24 ve 30 mm Tekcam veya Isıcam sistemleri uygulanabilen, Pimapen Albatros seri ürünlerimizde, Çift cam arası jaluzi uygulaması da yapılabilmektedir. Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji olarak bilinen Şişecam’ın yüksek yalıtım teknolojisi ile üretilen nitelikli yalıtım camları Pimapen Albatros seri ürünlerimizde farklı kalınlıklarda uygulanabilmektedir. Pimapen Albatros seri ürünlerimizde 1.2 mm galvaniz kaplamalı destek sacı standart olarak kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bilgisayar tasarım ve projelendirme işlemlerinin Ardından CNC üretim hattında üretimi yapılan Pimapen Albatros serisi ürünlerimiz, Pimapen ürün yelpazesinde ki bugüne kadar tasarım yapılmış en yüksek kalitedeki profil tasarımına sahip klasik sürme sistemimizdir.

 

Beyaz gövde rengine alternatif olarak, 17 farklı renk çeşidi ile üretimi yapılabilen Pimapen Albatros PVC sürme sistemlerimiz, farklı desen ve renklerde uygulanabilmektedir. Pimapen Albatros seri pvc profillerimizde Beyaz, Antrasit, Fındık ve Maun renkler sürekli olarak çeşitli miktarlarda stoklarımızda bulunmaktadır. Kasa içinde sabit bölmede yapılabilen Pimapen Albatros serisi ürünlerimiz ile geniş modelleme seçenekleri sunulabilmektedir. Kendinden pervazlı kasa ve diğer farklı uygulamalar Pimapen Albatros PVC klasik sürme sistemimizde mevcuttur.

Bugüne kadar Türkiye çapında tasarımı en yüksek kalitede yapılmış klasik sürme sistemi olan Pimapen Albatros seri ürünlerimiz, için teklif ve bilgi almanız için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Sürme sistemleri hakkında yeterli bilgi ve uzmanlığa sahip projelendirme personelimiz tarafından talep ve ihtiyaçlarınıza uygun bir Pimapen modelimiz Fabrika Satış mağazamızda sizi bekliyor.

 

Pimapen Albatros Serisi
Etiketlendi:     
Facebook Buton