Isıcam arası jaluzi ve ısıcam arası perde sistemleri son yıllarda özellikle talep gören ürünlerimizdendir. Yeni Pimapen Pvc siparişlerinde yoğun olarak talep gördüğü gibi mevcut kullanılan farklı marka pvc pencerelerinde cam çıta değişimleri yapılarak doğrama değişimine gerek kalmadan yapılabilmektedir. Yeni nesil görüntü kontrol ünitelerimiz olan Jaluzicam çift arası jaluzi ve perde sistemlerimiz, Dört farklı perde veya jaluzi seçeneği ve üç farklı mekanik seçenekte uygulanmaktadır. Isıcam Arası Jaluzi, Isıcam Arası Düet Perde, Isıcam Arası Stor Perde ve Isıcam Arası Plise Perde Sistemleri olarak Dört çeşit sistemi olan ürünlerimizde, İpli Sistem, Mıknatıslı Sistem ve Motorlu Kumandalı Sistem kontrol üniteleri ile üretim yapılmaktadır.

Isıcam arası Jaluzi ürünümüz Jaluzicam, uzun süredir uygulaması en çok yapılan ve tercih edilen ürünümüzdür. Kullanım kolaylığı, Şık görünümü ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Jaluzicam çift cam arası jaluzi sistemleri Sekiz farklı renk seçeneği ile satılmaktadır. Dünya çapında yüksek kalitede ürünleri ile bilinen Hunter Douglas marka jaluzi ürünleri kullanılmaktadır. Mıknatıslı Jaluzicam, İpli Jaluzicam ve Motorlu Kumandalı Jaluzicam uygulamaları en yoğun satış ve uygulaması yapılan ürünlerimizdir. Farklı Cam kalınlıkları ile 28 mm-40 mm arası toplam cam kalınlığında üretimi yapılabilen Jaluzicam ısıcam arası jaluzi ürünlerimizde, 16 mm ve 12,5 mm Hunter Douglass jaluzi şeritleri kullanılmaktadır. Mıknatıslı Jaluzicam, İpli Jaluzicam ve Motorlu Jaluzicam çift arası jaluzi ürünlerimizin tümü 5 yıl garantilidir.

Motorlu Jaluzicam sistemlerimiz, çalışma sistemi yine tamamen ısıcam içinde olan, tüm pvc ve alüminyum pencere ve kapılara uygulayabildiğimiz Jaluzicam sistemidir. 99 kanallı kumanda ile ayrı ayrı ve aynı anda kontrol edilebilen motorlu jaluzicam sistemlerimiz özel uygulama ekibimizce titiz bir şekilde uygılanmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunduğumuz kumandalı motorlu Jaluzicam ısıcam arası jaluzi sistemlerimiz 2015’ten beri yoğun olarak satış ve uygulaması artan taleple birlikte yapılmaktadır. Motorlu Kumandalı Jaluzicam ısıcam arası jaluzi uygulama videolarımız sosyal medya sayfalarımız ve Youtube kanalımızdan izlemenizi öneririz.

Yüksek yalıtım camları Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji cam üniteleri ile yüksek yalıtımlı Jaluzicam üretim ve uygulaması yapılabilmektedir. 2016 yılında üretime başlanan özel Isıcam Konfor uyumlu jaluzi paletleri ile Konfor ve Sinerji camlı Jaluzicam uygulaması yine bizde, yine size özel. Isıcam Konfor Jaluzicam ürünlerimiz ile yüksek seviyede solar yalıtım sağlanabilmektedir. Özellikle tüm gün çok yoğun güneş ışığı ve ısısına maruz kalan yapılarda önerimiz Jaluzicam Isıcam Konfor cam ünitelerimizdir.

Isıcam Arası Düet Perde, Isıcam Arası Stor Perde ve Isıcam Arası Plise Perde ürünlerimizde yine aynı çalışma ve kontrol seçenekleri ile mevcut pvc pencerelere cam çıtalarının değişimi yapılarak uygulanabilmektedir. Farklı renk seçenekleri ile Isıcam arası perde çeşitlerimiz 28-40 mm cam kalınlığında olacak şekilde üretim ve uygulaması yapılmaktadır.

Çok çeşitli renk ve seçeneklerle, Kullanımı kolay, Sıkça arızalanmayan, 5 yıl garantili bir Jaluzicam çift cam arası jaluzi ürünümüz mağazamızda sizi bekliyor.

 

Isıcam Arası Jaluzi ve Isıcam Arası Perde Sistemleri

Isıcam Arası Jaluzi ve Isıcam Arası Perde Sistemleri” üzerine 2 düşünce

 • 25 Nisan 2018, 21:45
  Kalıcı bağlantı

  merhaba,
  sizden bir fiyat isteyecegim sadece malzeme fiyati olarak.
  benim bir pencereme Hunter Douglus li (ve sizin kullandiginiz markada olabilir) bir isicam konfor icten iki cam arasi gri renkte ipli jaluzi fiyati istiyorum acele lütfen.

  ölcü camin ciplak kesimi olarak size ölcüleri veriyorum
  wastisdasli olan birinci pencerem ölcüsü: en 33,5 cm
  boy 89,5 cm

  sabit bir ayni dogrammada ayni gri renkte yine sadece cam kesimi ölcüsü ise:

  en 42,5 cm
  boy 99,5 cm

  argon gazli sekilde istemekteyim

  bana acele yardimci olunuz bir fiyat veriniz

  saygilarimla
  Gino Raimondo Rossini

  • 5 Nisan 2020, 10:48
   Kalıcı bağlantı

   Merhabalar, öncelikle ilginize teşekkür ederiz, Mr.Rossini. Teklifiniz iletilmiştir.

Yorumlar kapalı.

Facebook Buton