Bahçeşehir, Boğazköy, Esenkent ve Ispartakule bölgelerinin yetkili bayisi olan Bahçeşehir Pimapen firmamız, 2012 yılından beri Pimapen yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Batı Pencere ve Panjur sistemleri, Bahçeşehir Pimapen özel hizmet ekibimiz, bölgenin ihtiyaçlarına uygun nitelikli ürünleri siz değerli kullanıcılarımıza sunar. Bahçeşehir Pimapen Fabrika Satış mağazamızda, Bahçeşehir, Boğazköy, Esenkent ve Ispartakule semtlerine uygun özel nitelikli ürünler ile hizmet verilir. İnşaat projeleri ve Villa projelerinde, özel ve nitelikli ürün ve buna uygun nitelikli uygulama altyapısıyla, Bahçeşehir Pimapen ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Günlük 1300 metre üretim ve aynı anda uygulama kapasitesine sahip olan Bahçeşehir Pimapen firmamız Batı PVC, büyük-küçük tüm projelerinizde Şüphesiz çözüm ortağınızdır.

Mevcut tüm marka PVC pencerelerinize onarım ve servis hizmeti de sağlayan Bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, Pimapen ve diğer marka tüm eski pencerelerinize gerekli onarım ve servis işlemlerini yaparak, ilk günkü gibi çalışmalarını sağlar. Bahçeşehir Pimapen tamiri ekibimiz, Volkswagen sürme ve Otomatik panjur gibi ürünlerde de servis hizmeti vermektedir.

Bahçeşehir Pimapen fabrika satış mağazası olan Batı PVC 2012, yılından beri Pimapen yetkili bayisidir. Pimapen Nirvana Premium seri, A sınıfı ürünlerimiz Beyaz, Altınmeşe, Fındık ve Antrasit renklerinde Bahçeşehir Pimapen firmamız stoklarında sürekli bulundurulmaktadır. Yine 80’lik serilerimizden olan Pimapen Nirvana Seri ürünümüz ise Maun, Altınmeşe, Fındık, Antrasit ve Beyaz renklerde, Bahçeşehir Pimapen stoklarımızda sürekli bulundurulmaktadır. Bahçeşehir Pimapen ekibimiz bahsettiğimiz bu iki özel seri ürünümüz ile Pimapen özel konsept ürünlerimizde nitelikli uygulamalar yapar. Pimapen’in en çok satılan ürünlerinden olan Pimapen Carisma 70’lik seri ise Beyaz, Altınmeşe, Antrasit, Fındık ve Maun renklerde, Bahçeşehir Pimapen Fabrika Satış mağazamız imalat stoklarında sürekli bulundurulur. Pimapen’in en çok satılan diğer bir ürünü olan Albatros klasik sürme seri ise, Bahçeşehir Pimapen fabrikası stoklarımızda Maun, Beyaz ve Altınmeşe olarak bulundurulur. Bahçeşehir Pimapen firmamız stoklarında Pimapen Infinity Hebeschiebe sürme sistemi ve Pimapen Dynamic sürme sistemleri çeşitli renklerde mevcuttur. En çok sattığımız sistemlerimiz den biri olan Volkswagen sürme sistemlerimiz ise ihtiyaçlarınıza uygun Yüksek kalitede Alman ürünler olarak, Bahçeşehir Pimapen stoklarımızda bulundurulur. Firmamız Batı pencere ve panjur sistemleri, güçlü ürün ve üretim altyapısı ile tüm bu ürünleri uzman personeliyle sizlere sunar.

Bahçeşehir Pimapen ekibimiz fabrika stoklarımızda bulunan ürünlerimiz ile sözleşme tarihinden itibaren, ortalama 8 10 gün içerisinde uygulama yapar. Uygulama tarihi ve Sözleşme tarihi arasındaki süre dönemsel yoğunluğa göre değişmektedir. Bahçeşehir Pimapen Batı pencere ve panjur sistemlerinde, zamanında ve eksiksiz hizmet olmazsa olmazımızdır. Üretim stoklarımızda hazırda bulunmayan Pimapen special color ürün ve seriler ise maksimum 25 iş günü içerisinde üretimi yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Isıcam kapsamlı ürünlerimizden olan Isıcam K ve Isıcam S serisi yüksek nitelikli ve yalıtımlı cam ürünlerimizde, Bahçeşehir Pimapen firmamızca Şişecam standartlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Isıcam sistemleri, yeni yüksek yalıtımlı cam ürünleri olan Isıcam K Üçlü ve Isıcam S Üçlü seri 3+ yüksek yalıtımlı ürünlerimizde, Bahçeşehir Pimapen ekibimizce, Şişecam uygulama standartlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Bahçeşehir Pimapen firmamız uygulama ekibi, Isıcam ve Pimapen marka ürünlerimize ünlü ve kaliteli yan ürünler ile uygular. Ürün Garanti sürelerini haricinde, ekstra 2 yıl yasal uygulama garantisi Bahçeşehir Pimapen firmamızca verilmektedir.

Bahçeşehir Pimapen Firmamız, çalışma sisteminin temel çıkış noktası, Yüksek kalitedeki nitelikli ürünleri, Uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktır. Tüm bu ürün ve hizmetlerini en uygun ödeme koşulları ile müşterilerine sunan Bahçeşehir Pimapen mağazamız, çeşitli ödeme olanaklarını sunar. Tüm kredi kartları ile ve özel nakit ödeme avantajları ile Bahçeşehir Pimapen mağazamızda her bütçeye uygun bir ödeme planı mutlaka oluşturulur.

Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sayfalarımızda, Bahçeşehir Pimapen ekibimizce yapılmış ve uygulanmış çeşitli referansları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde Bahçeşehir Pimapen özel hizmet ekibimize verilmiş değerlendirme puanları ve kullanıcı yorumlarını sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Bunların dışında ülkemizde çok popüler olan, donanımhaber forum sitesinde Bahçeşehir Pimapen fabrika satış mağazamıza yapılmış onlarca bağımsız müşteri değerlendirmesini incelemenizi çok isteriz.

Batı Pencere ve Panjur Sistemleri
Bahçeşehir Pimapen Yetkili Fabrika Satış Mağazası

2012 yılından beri Pimapen yetkili bayisi olarak hizmet veren bahçeşehir pimapen tamiri ve servisi, bölgedede profesyonel pencere servis hizmeti veren tek firmadır. Bahçeşehir pimapen tamiri servis ekibimiz, tüm marka pvc pencerelere servis hizmeti sağlamaktadır. Tüm ürün ve hizmetlerinde yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünleri kaliteli şekilde sunmaya çalışan bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, tüm markalardaki pvc pencere ve kapı sistemlerine orjinal ve tam uyumlu aksesuar sistemleri ile uygulama yapabilmektedir. İstanbul’un en sert iklim koşullarına sahip olabilen bölgede pvc pencere ve kapı sistemlerinin güvenli şekilde bakım ve onarım işlerinin aynı zamanda düzenli olarak da yapılması ihtiyaçtır. Bu anlamda aradığınız profesyonel bahçeşehir pvc tamir ve bahçeşehir pimapen tamir servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Pencere bakım ve onarım işleri özel uzmanlık gerektirmektedir. Özellikle Volkswagen Sürme Tamiri ve HS sürme tamiri gibi işlemler, çok titiz ve nitelikli işçilik gerektirmektedir. Pvc pencere sistemlerinin bölgemizdeki adı ve markası olan Pimapen’in yetkili bayisi ve servisi olan firmamızın, bahçeşehir pimapen tamiri ekibi ihtiyaç duyulan tüm bu hizmetleri kaliteli şekilde sağlar.

Profesyonel pvc pencere tamiri hizmetleri karşımıza çıkabilecek çok farklı sorunlar, hatalı ürünler ve uygulamalar nedeni ile çok fazla uzmanlık ve deneyim gerektiren bir alandır. Pvc pencere servis hizmeti yeterli şekilde sağlanamadığı takdirde cephe ünitesi işlevini kaybederek, yenilenmesi mecbur hale gelebilmektedir. Bu amaçla 2015 yılında oluşturduğumuz bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz ile kullanıcıların ehil olmayan kişilerden pvc pencere tamir hizmeti almasının önüne geçmek amaçlanmıştır. Bahçeşehir pimapen tamiri hizmetlerimiz, boğazköy, ıspartakule, esenkent ve başakşehir ilçesinin tamamına sağlanarak bir profesyonel pvc pencere tamiri servis kanalı oluşturulmuştur. Başta Pimapen marka ürünler olmak üzere, diğer markası bilinen-bildirilen veya bilinmeyen ürünlere de elimizden geldiğince bahçeşehir pimapen tamiri servisi vermekteyiz. Bahçeşehir pimapen tamir ekibimiz, tüm pvc kapı ve pencere sistemlerinin aksesuar, menteşe, conta ve kilitleme sistemleri için yaklaşık 2500 çeşit ürün stoğunu sürekli bulundurarak hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini kesintisiz şekilde sağlamaktadır. Mesai günleri içerisinde saat 15.00’e kadar pvc pencere tamiri için gelen servis talepleri aynı gün içerisinde sonuçlandırılıp çözümlenmektedir. Profesyonel ve kaliteli şekilde hizmet veren bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, aynı zamanda hızlı servis olanağı ile de sektörde ilk olarak bu şekilde hizmet veren firma olma başarısını göstermiştir.

Bahçeşehir Pimapen PVC Pencere Sistemleri” üzerine 2 düşünce

 • 18 Nisan 2020, 13:37
  Kalıcı bağlantı

  Pvc pencere bakım ve onarımları özel ustalık, uzmanlık ve de deneyim gerektiren bir servis hizmetidir. Bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz tam olarak bu noktada üstün kalitede ürünleri ile beraber hizmetinizdedir. Özel izolasyon ürünlerinde Alman ve Avrupa ürün kullanımı pvc tamiri ekibimizce karşılanmaktadır. Markası ve modeli ne olursa olsun onarım yapılabilir vaziyetteki tüm pvc pencerelerin profesyonel servisi bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz ile tam ve orjinal ürünler ile pvc tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Adopen, Fıratpen, Winsa, Rehau ve Egepen marka ürünlere tam uyumlu ve orjinal parçalar ile bakım ve onarım hizmetleri sağlayan bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, hızlı ve zamanında hizmet sağlamaktadır. Pimapen kilit tamiri, pvc pencere çift açılıma dönüşümü, menteşe değişimi gibi hizmetlerimizin tamamına pvc pencere servis ekibimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Cevapla
  • 18 Nisan 2020, 13:57
   Kalıcı bağlantı

   Pimapen tamiri bahçeşehir pvc, menteşe değşimi ve kol yenileme işlemleri Alman Roto ürünler ile sağlanır. Pvc tamir ve bakım işlemleri en fazla 12 ayda bir olacak şekilde periyodik ve düzenli yapılmadığı durumlarda oluşan arızalar ile daha maliyetli ve hasarlı şekilde olabilmektedir. Pvc pencere düzenli bakıım işlemleri yapıldığı takdirde, çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde pencerelerinizi kullanabilirsiniz. Bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, arıza ve bakım işlemlerinde profesyonel çözüm ortağıdır. İş güvenliği ve titiz çalışma şekli ile pimapen pvc pencere sistemlerine yaraşır bir çalışma sistemi ve ekibi olan bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, tüm pencere ve kapı sistemlerine kesintisiz hizmet sunar. Bahçeşehir pimapen tamiri ekibimize, 0532 305 50 15 nolu whatsapp hattından ve diğer iletişim kanallarından anında erişebilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Buton