Bahçeşehir, Boğazköy, Esenkent ve Ispartakule bölgelerinin yetkili bayisi olan Bahçeşehir Pimapen firmamız, 2012 yılından beri Pimapen yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Batı Pencere ve Panjur sistemleri, Bahçeşehir Pimapen özel hizmet ekibimiz, bölgenin ihtiyaçlarına uygun nitelikli ürünleri siz değerli kullanıcılarımıza sunar. Bahçeşehir Pimapen Fabrika Satış mağazamızda, Bahçeşehir, Boğazköy, Esenkent ve Ispartakule semtlerine uygun özel nitelikli ürünler ile hizmet verilir. İnşaat projeleri ve Villa projelerinde, özel ve nitelikli ürün ve buna uygun nitelikli uygulama altyapısıyla, Bahçeşehir Pimapen ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Günlük 1300 metre üretim ve aynı anda uygulama kapasitesine sahip olan Bahçeşehir Pimapen firmamız Batı PVC, büyük-küçük tüm projelerinizde Şüphesiz çözüm ortağınızdır.

Mevcut tüm marka PVC pencerelerinize onarım ve servis hizmeti de sağlayan Bahçeşehir pimapen tamiri ekibimiz, Pimapen ve diğer marka tüm eski pencerelerinize gerekli onarım ve servis işlemlerini yaparak, ilk günkü gibi çalışmalarını sağlar. Bahçeşehir Pimapen tamiri ekibimiz, Volkswagen sürme ve Otomatik panjur gibi ürünlerde de servis hizmeti vermektedir.

Bahçeşehir Pimapen fabrika satış mağazası olan Batı PVC 2012, yılından beri Pimapen yetkili bayisidir. Pimapen Nirvana Premium seri, A sınıfı ürünlerimiz Beyaz, Altınmeşe, Fındık ve Antrasit renklerinde Bahçeşehir Pimapen firmamız stoklarında sürekli bulundurulmaktadır. Yine 80’lik serilerimizden olan Pimapen Nirvana Seri ürünümüz ise Maun, Altınmeşe, Fındık, Antrasit ve Beyaz renklerde, Bahçeşehir Pimapen stoklarımızda sürekli bulundurulmaktadır. Bahçeşehir Pimapen ekibimiz bahsettiğimiz bu iki özel seri ürünümüz ile Pimapen özel konsept ürünlerimizde nitelikli uygulamalar yapar. Pimapen’in en çok satılan ürünlerinden olan Pimapen Carisma 70’lik seri ise Beyaz, Altınmeşe, Antrasit, Fındık ve Maun renklerde, Bahçeşehir Pimapen Fabrika Satış mağazamız imalat stoklarında sürekli bulundurulur. Pimapen’in en çok satılan diğer bir ürünü olan Albatros klasik sürme seri ise, Bahçeşehir Pimapen fabrikası stoklarımızda Maun, Beyaz ve Altınmeşe olarak bulundurulur. Bahçeşehir Pimapen firmamız stoklarında Pimapen Infinity Hebeschiebe sürme sistemi ve Pimapen Dynamic sürme sistemleri çeşitli renklerde mevcuttur. En çok sattığımız sistemlerimiz den biri olan Volkswagen sürme sistemlerimiz ise ihtiyaçlarınıza uygun Yüksek kalitede Alman ürünler olarak, Bahçeşehir Pimapen stoklarımızda bulundurulur. Firmamız Batı pencere ve panjur sistemleri, güçlü ürün ve üretim altyapısı ile tüm bu ürünleri uzman personeliyle sizlere sunar.

Bahçeşehir Pimapen ekibimiz fabrika stoklarımızda bulunan ürünlerimiz ile sözleşme tarihinden itibaren, ortalama 8 10 gün içerisinde uygulama yapar. Uygulama tarihi ve Sözleşme tarihi arasındaki süre dönemsel yoğunluğa göre değişmektedir. Bahçeşehir Pimapen Batı pencere ve panjur sistemlerinde, zamanında ve eksiksiz hizmet olmazsa olmazımızdır. Üretim stoklarımızda hazırda bulunmayan Pimapen special color ürün ve seriler ise maksimum 25 iş günü içerisinde üretimi yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Isıcam kapsamlı ürünlerimizden olan Isıcam K ve Isıcam S serisi yüksek nitelikli ve yalıtımlı cam ürünlerimizde, Bahçeşehir Pimapen firmamızca Şişecam standartlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Isıcam sistemleri, yeni yüksek yalıtımlı cam ürünleri olan Isıcam K Üçlü ve Isıcam S Üçlü seri 3+ yüksek yalıtımlı ürünlerimizde, Bahçeşehir Pimapen ekibimizce, Şişecam uygulama standartlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Bahçeşehir Pimapen firmamız uygulama ekibi, Isıcam ve Pimapen marka ürünlerimize ünlü ve kaliteli yan ürünler ile uygular. Ürün Garanti sürelerini haricinde, ekstra 2 yıl yasal uygulama garantisi Bahçeşehir Pimapen firmamızca verilmektedir.

Bahçeşehir Pimapen Firmamız, çalışma sisteminin temel çıkış noktası, Yüksek kalitedeki nitelikli ürünleri, Uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktır. Tüm bu ürün ve hizmetlerini en uygun ödeme koşulları ile müşterilerine sunan Bahçeşehir Pimapen mağazamız, çeşitli ödeme olanaklarını sunar. Tüm kredi kartları ile ve özel nakit ödeme avantajları ile Bahçeşehir Pimapen mağazamızda her bütçeye uygun bir ödeme planı mutlaka oluşturulur.

Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sayfalarımızda, Bahçeşehir Pimapen ekibimizce yapılmış ve uygulanmış çeşitli referansları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde Bahçeşehir Pimapen özel hizmet ekibimize verilmiş değerlendirme puanları ve kullanıcı yorumlarını sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Bunların dışında ülkemizde çok popüler olan, donanımhaber forum sitesinde Bahçeşehir Pimapen fabrika satış mağazamıza yapılmış onlarca bağımsız müşteri değerlendirmesini incelemenizi çok isteriz.

Batı Pencere ve Panjur Sistemleri
Bahçeşehir Pimapen Yetkili Fabrika Satış Mağazası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Buton