Karşınızda Türkiye’nin en yeni sürme sistemi Pimapen Dynamic. Kolay kullanımı, Üstün akustik ve Termal yalıtımı ile Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, Pimapen ürün yelpazesi içerisindeki en yeni ürünümüzdür. TPE gri ve siyah conta seçenekleri ile üst düzey ısı ve su yalıtımı sağlayan Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, özellikle kolay kullanım fonksiyonuyla ön plana çıkmaktadır. Uzun süren araştırma ve test çalışmalarının ardından satışa sunulan Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, 2018 yılında firmamız satış yelpazesine eklenmiştir.

Pimapen Dynamic sürme sistem ana kasa profili 149 mm genişlik, 65 mm yüksekliğe sahip olup, 6 odacıklı yapıdadır. Pimapen Dynamic sürme sistem kanat profil yapısı ise 5 odacıklı ve 76 mm genişliğinde olup, 20 aks donanım ölçüsünde tasarım yapılmıştır. Orta kayıt profili ise 5 odacıklı ve 76 mm genişliğindedir. Pimapen Dynamic seri ana profillerimiz, bu yapıları ile üst düzey pencere profili ısı yalıtım kat sayılarına sahiptir. Özel tasarımlı cam çıtaları ile de estetik bir görünüme sahiptir.

Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, CNC üretim hattında 1,5 mm destek sacı kullanılarak yüksek üretim standartları ile üretilir. Yüksek yalıtımlı ve mukavemet değerleri üst düzey Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, tüm nitelikli Isıcam sistemleri ürünleriyle uygulanabilmektedir. Çift cam arası jaluzicam ürünleriyle de uyumlu olarak kullanılabilen Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, Yüksek kalitede aksesuar Üniteleriyle üretilerek uygulanır. 24 mm, 30 mm, 36 mm ve 42 mm kalınlığında cam üniteleri Pimapen Dynamic sürme sistemlerimizde kullanılabilmektedir.

Pimapen Dynamic sürme sistem sızdırmazlığı, 2 eksenli tekerlekler, hareketli Kılavuz pimleri, kesintisiz baskılama yapan elastik contası ve kilitleme elemanları ile sağlanmaktadır. Bu özellikleriyle kapı ve pencere sistemlerinde Pimapen Dynamic sürme, üst düzey ısı ve ses yalıtımı sağlar. Diğer yandan Pimapen Dynamic sürme sistemimiz, kolay kullanım ve düşük bakım maliyeti ile diğer sürme sistemlerine göre daha avantajlıdır.

Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerimiz, Beyaz ve Altınmeşe renklerde sürekli olarak stoklarımızda sezonsal yoğunluk durumuna göre belirli miktarlarda bulunmaktadır. Beyaz ve 16 farklı renk çeşidinde Pimapen Dynamic sürme sistemi uygulaması yapılabilmektedir.

Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerinde de uygulama kalitesi yüksek öneme sahiptir.  Montaj uygulaması gerektiği gibi ve standartlara uygun yapılmamış bir Dynamic sürme sistemi verimli bir şekilde çalışmaz. Firmamız tafarından yapılan Pimapen Dynamic sürme sistem uygulamalarımız, firmamız personeli olan özel ekibimizce yapılmaktadır. Pimapen Dynamic sürme sistem uygulama ve üretim eğitimlerini almış gerekli tecrübeye sahip ekibimiz sorunsuz uygulamalar yapmaktadır. Yoğun bir şekilde satış ve uygulamasını yaptığımız Pimapen Dynamic sürme ürünlerimizin demonte ve atölye teslim olarakta satışı yapılmaktadır.

Türkiye’nin en yeni PVC pencere sürme sistemi Pimapen Dynamic sürme, yine Türkiye’nin Pencereye adını veren markası Pimapen’den. Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerimize sahip olmak için ekibimiz ile iletişim kurmanız yeterlidir. Pimapen Dynamic sürme sistemimiz tüm renk ve çeşitleri ile mağazamızda sizi bekliyor.

Pimapen Dynamic Serisi
Facebook Buton