Pimapen Storbox panjur sistemleri, Türkiye’de bugüne kadar üretimi ve tasarımı yapılmış en yüksek kalitedekş monoblok panjur sistemleridir. Pimapen Storbox panjur sistemleri, PVC pencere ile tümleşik olarak uygulaması yapılarak üst düzey ısı ve ses yalıtımı sağlar. Pimapen Storbox monoblok panjur sistemlerinde, Pimapen Carizma, Pimapen Nirvana gibi serilerimizdeki tüm renk çeşitleriyle uygulama yapılabilmektedir. Pimapen Storbox panjur sistemleri tüm PVC pencere sistemlerinde uygulanarak olumsuz hava koşullarının, yapı içerisindeki etkisini en aza indirir. Pimapen Storbox panjur sistemleri ısı ve ses yalıtımının yanı sıra görüntü kontrolü de sağlayarak perde ve jaluzi kullanım ihtiyacını en aza indirir.

Pimapen Storbox panjur sistemleri butonlu motorlu, kumandalı motorlu ve klasik ipli sistem olarak uygulanabilmektedir. 39 mm, 45 mm, ve 55 mm poliüretan dolgulu palet seçenekleri ile uygulanabilen Pimapen Storbox panjur sistemlerimizde, tüm stor, plise ve sürme sineklik uygulamaları kolaylıkla yapılabilmektedir. Pimapen Storbox panjur sistemlerimizde, 165×165 mm, 200×200 mm ve 235×235 mm panjur kutu ebatları ile uygulama yapılmaktadır.Ekstra yalıtımlı kutu seçeneğiyle de üretim ve uygulaması yapılabilen Pimapen Storbox panjur sistemlerimiz, yüksek yalıtımlı kutu seçenekleri tüm klasik ve motorlu panjur uygulamalarımızda yapılabilmektedir.

39 mm, 45 mm, ve 55 mm panjur paletleri ile üretim ve uygulaması yapılan Pimapen Storbox panjur sistemlerimiz de kullanılan tüm palet çeşitlerimiz, iç kısım poliüretan dolgulu palet olarak üretim ve uygulama yapılmaktadır. Poliüretan dolgulu palet ve ekstra yalıtımlı kutu seçenekleri ile üretim ve uygulama yapılabilen Pimapen Storbox panjur sistemlerimiz özellikle 55 mm poliüretan dolgulu panjur paleti ile uygulandığında, Türkiye’deki en yüksek akustik ve termal yalıtım standartlarına sahip monoblok panjur sistemi halini alır. Ancak 55 mm panjur paleti ile uygulama yapılabilecek kutu boşluğunun sağlanması gerekmektedir. Poliüretan dolgulu palet ile uygulanan Pimapen Storbox panjur sistemlerinde, içi boş ekstrüzyon palet ile uygulanan ürünlere kıyasla çok daha az panjur çalışma sesi duyulur.

Pimapen Storbox panjur sistemlerinde günümüzde ağırlıklı olarak en çok satılan çeşit 55 mm paletli ve motorlu kumandalı sistem kombinasyonlu ürünlerimizdir. Özellikle komuta sisteminin kumandalı olması ile çoklu komuta ve ayrı ayrı komuta özellikli seçeneklerimiz ile kumandalı sistem Pimapen Storbox panjur sistemlerimiz yoğun olarak tercih edilmektedir. 55 mm paletli olarak üretim ve uygulama önermemizin sebebi ise 55 milimetre panjur paletlerinin daha yüksek yalıtım ve maksimum mukavemetteki ürünümüz olmasıdır. Pimapen Storbox 55 mm palet seçeneğini sunmamızdaki diğer bir etken ise özellikle giriş ve yüksek giriş gibi yapılarda ürünümüzün üst düzey güvenlik sağlamasıdır.

Beyaz, Altınmeşe, Fındık ve Antrasit renk seçenekleri ile sürekli olarak stoklarımızda belli miktarlarda bulundurduğumuz Pimapen Storbox panjur sistemlerimiz de farklı renk çeşitlerimiz de mevcuttur. Pimapen Storbox panjur sistemlerimizde toplamda 17 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. PVC pencere ürünlerimiz ile aynı renk ve tonda uygulama ve üretim yapılabilen Pimapen Storbox panjur sistemlerimizde, pencere farklı, panjur farklı renk kombinasyonu da yapılabilmektedir. Pimapen Storbox panjur sistemlerimizde, Dilerseniz panjur kutu ve yan Ray dikmelerini pencerelerimiz ile aynı renkte seçip panjur palet rengini farklı tonda seçebilirsiniz.

2015 yılından beri Türkiye genelinde yaygın olarak diğer markalar tarafından bile satışı yapılan Pimapen Storbox panjur sistemleri ürünlerimize sahip olmak için Batı PVC satış ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Üretim ve projelendirme konusunda uzman ekibimiz tarafından İhtiyaç ve zevkinize en uygun bir Pimapen Storbox panjur modelimiz atölyemizde sizi bekliyor.

Pimapen Storbox Panjur Serisi
Facebook Buton