Pimapen Carisma Seri Pvc pencere ve pvc kapı sistemi, Pimapen ürün grupları içerisinde Türkiye’de en çok satılan ürünümüzdür. Üst düzey ses ve ısı yalıtımı performans özelliklerine sahip, 70 mm profil genişliği olan Pimapen Carisma seri ürünlerimiz, fiyat ve performans değerlendirmesi açısından oldukça avantajlı ürünümüzdür. Uzun bir Ar-Ge çalışması sonucunda satışa sunulan Pimapen Carisma serisi ürünlerimiz, Pimapen markası altında bugüne kadar üretilmiş en yüksek kalitede 70’lik profil çeşidimizdir.

Beş Odacıklı yapısı ve 70 mm ana profil genişliklerine sahip Pimapen Carisma serisi ürünlerimiz, satışı en çok olan ürünümüzdür. Pimapen Carisma beyaz renk profillerimizde, uzun ömürlü ve iz bırakmayan Gri TPE conta kullanılmaktadır. Altınmeşe, Antrasit, Maun ve Fındık gibi koyu renkli Pimapen Carisma Pvc profillerimizde ise Siyah conta kullanılmaktadır. TPE contalarımız uzun kullanın ömrü ve iz bırakmayan yapısı ile Pimapen Carisma pvc sistemlerimizin tamamında kullanılmaktadır.

1,2 mm galvanizli destek sacı ve CNC teknoljisi ile üretimi yapılan Pimapen Carisma pvc profillerimiz yüksek standartlara sahiptir. 4-20-24-26-30-36-39 mm kombinasyonlarında cam uygulamaları Pimapen Carisma ürünlerimizde kullanılabilmektedir. Yüksek yalıtımlı ve nitelikli Isıcam Sistemleri S ve Isıcam Sistemleri K serisi ürünlerimiz Pimapen Carisma seri ürünlerimiz ile uygulanabilmektedir.

Pimapen Carisma profillerimiz 1,7 W/m²K Uf profil ısı geçirgenlik değerine sahiptir. Isıcam Konfor 3+ ve Isıcam Sinerji 3+ camlar kullanılabilen, Pimapen Carisma serisi ürünlerimiz bu ürünler üstün ısı yalıtım özellikleri kazanır. 0,6-0,7 W/m²K Ug ısı geçirgenlik değerindeki Isıcam K ve S serisi ile birlikte, Pimapen Carisma Seri ürünlerimiz 1,38 W/m²K pvc pencere termal ısı geçirgenlik değerlerine ulaşır. Teknik veriler ile anlatmaya çalıştığımız ısı geçirgenlik değeri sıfıra yaklaştıkça, ısı yalıtımı artmış demektir.

17 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Pimapen Carisma seri ürünlerimiz, Altınmeşe, Beyaz, Antrasit, Maun ve Fındık renkleri ile sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Pervazlı kasa olarak bilinen kendinden pervazlı kasa Pimapen Carisma seri seçeneğimizde mevcuttur.

Türkiye genelinde en çok satılan ürünümüz olan, Türkiye’de bugüne kadar üretilmiş en kaliteli 70’lik profil olan Pimapen Carisma seri ürünlerimize sahip olmak için satış ekibimizle temasa geçmeniz yeterlidir. Projelendirme konusunda uzman personelimiz tarafından istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir Pimapen Pvc Pencere ve Kapı modelimiz mağazamızda sizi bekliyor.

 

Pimapen Carisma Serisi
Etiketlendi:     
Facebook Buton