Pimapen Carisma Premium Seri Pvc kapı ve pvc pencere sistemi, 2018 yılında satışa sunulan A sınıfı Premium ürünümüzdür. Üst düzey Akustik ve Termal yalıtım performans özelliklerindeki, 70 mm profil genişliğindeki Pimapen Carisma Premium seri ürünlerimiz, Alman RAL ve TSE standartlarına göre A sınıfı 3 mm et kalınlığındaki ürünümüzdür. Değişen iklim ve bina yapılarına göre yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda satışa sunulan Pimapen Carisma Premium serisi ürünlerimiz, Pimapen markası altında bugüne kadar üretilmiş en yüksek kalitedeki 7000 seri profil modellerimizden biridir.

70 mm ana profil genişliklerindeki Pimapen Carisma Premium serisi ürünlerimiz, en yeni A sınıfı ürünümüzdür. Pimapen Carisma Premium beyaz profillerimizde, uzun ömürlü, leke bırakmayan TPE Gri conta kullanılır. Kül Siyahı, Altınmeşe, Vizon, Antrasit, Maun ve Fındık gibi renkli Pimapen Carisma Premium profillerimizde ise Siyah TPE conta kullanılmaktadır. Leke bırakmayan, TPE contalarımız uzun kullanın ömrü ile Pimapen Carisma Premium pvc ürünlerimizin tamamında kullanılmaktadır.

1,2 mm et kalınlığındaki galvanizli destek sacı ve CNC otomatik üretim hattında üretimi yapılan Pimapen Carisma Premium pvc profillerimiz yüksek standartlarda 3 mm profil et kalınlığına sahiptir. 4-20-24-26-30-36-39 mm toplam kalınlıklarda cam üniteleri uygulanabilen Pimapen Carisma Premium ürünlerimizde, yüksek termal yalıtımlı ve nitelikli Isıcam Sistemleri K seri ve Isıcam Sistemleri S seri ürünlerimiz tam uyumlu olarak uygulanabilmektedir.

A sınıfı Pimapen Carisma Premium profillerimiz 1,5 W/m²K Uf profil ısı geçirgenlik değerindedir. Isıcam Konfor 3+ ve Isıcam Sinerji 3+ yüksek yalıtımlı camlar kullanılabilen, Pimapen Carisma Premium serisi ürünlerimiz bu ürünler ile üst düzey termal yalıtım özellikleri kazanır. 0,6-0,7 W/m²K Ug ısı geçirgenlik değerlerindeki Isıcam S ve K serisi cam üniteleri ile birlikte, Pimapen Carisma Premium Seri ürünlerimiz 1,18 W/m²K Uf pvc pencere toplam termal ısı geçirgenlik değerlerinde olur. Bağımsız Testler Sonucu ulaşılan teknik veriler ile anlatmaya çalıştığımız ısı geçirgenlik değerleri olan U değerleri sıfıra yaklaştıkça, ısı yalıtımı artmış demektir.

Birbirinden farklı 14 renk seçeneği ile sunulan A sınıfı Pimapen Carisma Premium seri pvc ürünlerimiz, Beyaz, Altınmeşe, Antrasit ve Fındık renkleri ile stoklarımızda sürekli bulunmaktadır. Pervazlı kasa olarak bilinen kendinden pervazlı kasa Pimapen Carisma Premium seri ürünlerimizde mevcuttur.

Pimapen’in En yeni ürünü olan, Türkiye’de bugüne kadar üretilmiş en yüksek standartlardaki 7000 serisi profil olan A sınıfı Pimapen Carisma Premium seri ürünlerimize sahip olmak için satış ekibimizle temasa geçmeniz yeterlidir. Projelendirme konusunda uzman personelimiz tarafından istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir Pimapen Carisma Premium Pvc Pencere ve Kapı modelimiz mağazamızda sizi bekliyor.

Pimapen Carisma Premium
Facebook Buton