A sınıfı 3 mm et kalınlığındaki Pimapen Nirvana Premium Seri Pvc Kapı ve Pvc Pencere ürünlerimiz, Pimapen ürünlerimiz içersindeki en yüksek nitelikli, termal ve akustik yalıtım özelliklerindeki ürünlerimizdir. 80 mm Profil genişliğindeki Pimapen Nirvana Premium Seri, iç-dış ve orta olmak üzere üç contalama sistemi ile ısı ve ses yalıtımında en üst düzey performansı sunar. Özellikle büyük ebatlara sahip pvc pencereler, yüksek kat cephelerde karşılaşılan sert iklim koşullarında tavsiyemiz olan A Sınıfı Pimapen Nirvana Premium seri ürünlerimiz uygulama ekiplerinden gelen bilgiler, kullanıcı talepleri, uzun araştırma, test ve değerlendirme çalışmaları sonucunda satışa sunulmuştur. Üç conta sisteminin ortasında bulunan leke bırakmayan Gri ve Siyah TPV contalar ile Pimapen Nirvana Premium seri pvc ürünlerimizde kullanılan ispanyolet ve kilitleme sistemleri korozyon ve metal yorulmasına karşı ekstra korunaklı olmaktadır. Bunun gibi diğer tüm özellikleri ile Pimapen Nirvana Premium seri ürünlerimiz, fırtına ile ani ve kuvvetli yağış gören ve Altı ve üzeri katlardaki cephelerdeki pvc pencerelerde önerimizdir.

A sınıfı Pimapen Nirvana Premium Seri pvc pencere ve pvc kapı profillerimizdeki ana profil genişliklerimizin 80 mm olup, 6 odacık yapıda ve 3 mm et kalınlığındadır. Beyaz Pimapen Nirvana Premium seri profillerimizde iz bırakmayan uzun ömürlü Gri TPE conta, diğer renk seçeneklerinde koyu ham profilli Pimapen Nirvana Premium seri profillerimizde ise Siyah TPE conta kullanılmaktadır. Pimapen profillerimize özel tasarımı yapılmış olan elastik TPE contalar iz bırakmayan, uzun kullanım özelliklerindedir.

Ülkemizin gururu TSE, Alman RAL ve diğer bağımısız derecelendirme standartlarına göre A Sınıfı 3 mm et kalınlığında Pimapen Nirvana Premium Seri Pvc ürünlerimizin tamamında 1,2 mm et kalınlığında galvanizli destek sacı kullanılarak üretim yapılmaktadır. TSE ve diğer kuruluşlarca optimum olarak belirlenmiş kalınlıktaki destek sacı uygulaması ile yapılan üretim ile Pimapen Nirvana Premium seri ürünlerimiz uzun ömürlü ve mukavemet değerleri yüksek olarak sunulmaktadır. 24-30-36-44 ve 52 mm kalınlıklarında nitelikli cam üniteleri ile uygulama yapılabilen A sınıfı Pimapen Nirvana Premium Seri ürünlerimizde, Isıcam S ve K serisi Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji yüksek yalıtımlı camlar tam uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

0,95 W/m²K Uf pvc profil ısı geçirgenlik değerlerindeki Pimapen Nirvana Premium pvc profillerimizde üçlü Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji cam üniteleri kullanılabilmektedir. 0,6-0,7 W/m²K Ug ısı geçirgenlik değerine sahip çeşitli üçlü Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji uygulamaları ile birlikte uygulaması yapılan Pimapen Nirvana Premium Seri ürünlerimiz ile 0,78 W/m²K pvc pencere ısı geçirgenlik değerlerine ulaşılabilir. Belirttiğimiz tüm ısı geçirgenlik değerleri bağımsız test kuruluşlarınca yapılan testler sonucunda verilmiş değerler olup sıfıra yaklaştıkça, ısı yalıtımı artmış demektir.

A sınıfı Pimapen Nirvana Premium Pvc Profillerimiz 14 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Pimapen Nirvana Premium Seri pvc profillerimiz, Beyaz, Altınmeşe ve Fındık renklerde dönemsel üretim ve satış yoğunluğuna bağlı olarak Batı Pencere ve Panjur üretim stoklarımızda sürekli olarak bulundurulmaktadır. Kendinden pervazlı kasa profillerimizde de Pimapen Nirvana Premium olarak mevcuttur.

3 mm Et kalınlığındaki A sınıfı Pimapen Nirvana Premium Seri ile ilgili çok daha fazla bilgi ve teklif almak için Batı Pencere ve Panjur projelendirme ekibimize iletişime geçmeniz yeterlidir. Alanında uzman projelendirme uzmanımız tarafından ihtiyaç ve taleplerinize en uygun bir A sınıfı Pimapen Nirvana Premium Pvc Pencere modelimiz Mağazamızda Sizi Bekliyor.

Pimapen Nirvana Premium Seri
Facebook Buton