Pimapen Nirvana Seri Pvc Kapı ve Pvc Pencere sistemleri ürünlerimiz, Pimapen ürün portföyümüzdeki nitelikli termal ve akustik yalıtımlı ürünlerimizdir. 80 mm Profil genişliğine sahip Pimapen Nirvana Seri, iç-dış ve orta olmak üzere üçlü contalama sistemiyle ısı ve ses yalıtımında üstün performans sağlar. Ağırlık olarak büyük ebatlı pvc pencerelerde ve yüksek kat cephelerdeki sert iklim koşullarında önerimiz olan Pimapen Nirvana seri ürünlerimiz uzun araştırma ve test değerlendirme çalışmaları sonucunda satışa sunulmuştur. Üçlü contalama sisteminin ortasında bulunan TPV contaları ile Pimapen Nirvana seri pvc ürünlerimizde kullanılan ispanyolet ve diğer kilitleme aksesuarları korozyon ve metal yorulmasına karşı ekstra korunaklı olmaktadır. Tüm bu ve aşağıda belirttiğimiz diğer özellikleri ile Pimapen Nirvana seri ürünlerimiz, ani yağış gören ve yüksek katlı yapılarda vazgeçilmez önerimizdir.

Pimapen Nirvana Seri pvc pencere ve pvc kapı profillerimizde tüm ana profil genişlikleri 80 mm olup, 6 odacıklı yapıya sahiptir. Beyaz renk Pimapen Nirvana seri profillerimizde gri  TPE conta, diğer renk seçeneklerindeki koyu ham profilli Pimapen Nirvana seri profillerimizde siyah TPE conta kullanılmaktadır. Pimapen profillerimize özel tasarlanan elastik TPE contalarımız iz brakmaz, kolay yıpranmaz özelliktedir.

Pimapen Nirvana Seri Pvc ürünlerimizin tamamında 1,2 mm galvanizli destek sacı kullanılarak üretim yapılmaktadır. TSE ve diğer kuruluşlarca azami olarak öngörülmüş kalınlıktaki destek sacı uygulaması ile yapılan üretim ile Pimapen Nirvana seri ürünlerimiz uzun ömürlü ve mukavemet değerleri yüksek olarak sağlanmaktadır. 24-30-36-44 ve 52 mm kalınlıklarında nitelikli cam uygulamaları yapılan Pimapen Nirvana Seri ürünlerimizde, Isıcam K ve S serisi yüksek yalıtımlı camlar kullanılabilmektedir.

0,95 W/m²K Uf profil ısı geçirgenlik değerine sahip Pimapen Nirvana pvc profillerimizde üçlü Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji camlar kullanılabilmektedir. 0,6-0,7 W/m²K Ug ısı geçirgenlik değerine sahip üçlü Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji uygulamaları ile birlikte uygulanan Pimapen Nirvana Seri ürünlerimizde 0,78 W/m²K pvc pencere ısı geçirgenlik değerlerine erişilebilir. Bahsettiğimiz ısı geçirgenlik değerleri sıfıra yaklaştıkça, ısı yalıtımı artmış demektir.

 

Pimapen Nirvana Pvc Profillerimizde 17 renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Pimapen Nirvana Seri pvc profillerimiz, Beyaz, Antrasit, Vizon, Altınmeşe ve Fındık renklerde dönemsel üretim yoğunluğuna bağlı olarak Batı Pencere ve Panjur Sistemleri üretim stoklarımızda sürekli olarak bulundurulmaktadır. Kendinden pervazlı kasa profillerimizde Pimapen Nirvana olarak mevcuttur.

Pimapen Nirvana Seri hakkında çok daha fazla bilgi ve teklif almak için Batı Pencere ve Panjur Sistemleri projelendirme ekibimize iletişime geçmeniz yeterlidir. Konusunda uzman projelendirme uzmanımız tarafından ihtiyaç ve taleplerinize en uygun bir Pimapen Pvc Pencere modelimiz Mağazamızda Sizi Bekliyor.

Pimapen Nirvana Serisi
Etiketlendi:     
Facebook Buton