Pencere ve Cam sistemlerinin uzmanından camlı küpeşte ve camlı korkuluk sitemleri, Şişecam nitelikli cam ürünleri uygulayıcısı olan firmamız, başta kare küpeşte modelleri olmak üzere çeşitli camlı küpeşte sistemlerinin yüksek kalitede uygulamalarını yapmaktadır. Cam korkuluk ve cam korkuluk detaylarında cephe ile bir bütün oluşturan ve inşaat uygulamarında cephenin tamamlayıcısı olan cam korkuluk modelleri ve kare küpeşte modelleri ürünlerimz hem yüksek kalitede bir güvenlik ekipmanı olup hem de panormik bir görüntü sağlamaktadır.

Camlı küpeşte sistemleri ve camlı kare küpeşte modellerimiz, her cephenin alt yapısı ve ihtiyacına uygun özelliklerde tasarımı yapılarak uygulanmaktadır. Cam korkuluk detayları ayrıntı şekilde modelleri ile anlatılarak ihtiyaçlar analiz edilerek cephe konstrüksiyon yapısına uygun şekilde uygulanmaktadır.

Birinci basamak güvenlik ekipmanı olan en düşük segment camlı küpeşte-cam korkuluk ürünümüz olan 6 mm şeffaf ve füme temperli cam ile uygulanan kare küpeşte modelimiz ile başlayan cam korkuluk ürünlerimiz, cam kalınlık ve niteliğine ve montaj detaylarına göre değişmektedir. En yoğun kullanımı olan kare küpeşte modellerimiz ise 8 mm-10 mm füme ve şeffaf temperli cam ve 4+4 şeffaf/füme lamine ve 5+5 şeffaf/füme lamine cam uygulamarı ile yapılan cam küpeşte modellerimizdir.

Yeni binalarda 2019 yılında yürürlüğe giren yönetmeliklere göre cam korkuluk ve cam küpeşte ürünlerinde lamine cam ünitelerinin kullanılması önerilir. 4+4 ve 5+5 kombinleri ile kare küpeşte camlı küpeşte sistemlerinde uygulamaları yapılan ürünlerin temel özelliği kırılma riski düşük ürünler olması ve kırılma durumlarında dağılmamasıdır.

Camlı küpeşte fiyatları cephe özellik ve ölçü-ebat gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Yüksek kalitede camlı küpeşte uygulamalarında camlı küpeşte fiyatlarında uygun fiyatlar sunan firmamız, kalite-fiyat odaklı çalışarak nitelikli camlı küpeşte fiyatlında makul öneriler sunar. Firmamızca yapılan camlı küpeşte ve kare küpeşte uygulamalarında 1,5-2 mm et kalınlığında yüksek kalite alüminyum kare küpeşte profilleri ile desteklenmiş nitelikli uygulamalar yapılmaktadır.

Camlı küpeşte ve kare küpeşte modellerimizde sırasıyla en yoğun kullanımlar 8 mm fime ve şeffaf tepmerli cam, 4+4 şeffaf ve füme lamine cam, 5+5 şeffaf ve füme lamine cam çeşitlerimizdir. Cam korkuluk ürünlerimizde temperlenebilen veya lamine nitelikteki diğer renk ve özelliklerde cam üniteleri ile de uygulama yapılabilmektedir. Aşağıda ve sosyal medya hesaplarımızda uygulama ekibimizce yapılmış camlı küpeşte modelleri örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Güncel ve ihtiyaca uygun camlı küpeşte modellerimiz için fiyat teklifi almak için 0532 305 50 15 Whatsapp/BİP hattımızdan ve diğer iletişim bilgilerimizden uzmanımıza erişerek camlı küpeşte modellerimiz ve diğer cam korkuluk modellerimiz hakkında teklif ve bilgi alabilirsiniz.

Camlı Küpeşte
Facebook Buton