Zamanında ve eksiksiz teslimat, Pimapen yetkili bayisi Batı pencere ve panjur sistemleri firmamızda, en önemli temel ilkemizdir.

Tüm Pimapen ürün gruplarında, motorlu otomatik panjur ürünlerimizde ve Çift cam arası jaluzi siparişlerinizde sözleşmede, firmamızca müşterilerimize verilen uygulama tarihi garantimiz altındadır. Pimapen tamiri ve bakım-onarım hizmetlerimizde de yine aynı şekilde zamanında ve eksiksiz teslimat garantimiz bulunmaktadır. Özellikle Yapı sektöründe ürün ve hizmet alan ev kullanıcısı ve profesyonel müşterilerimizin sektörde ürün ve hizmet alırken önemsediği zamanında ürün teslimatı olmazsa olmazımızdır.

2012 yılından beri Pimapen yetkili bayisi olan firmamız Batı pencere ve panjur sistemlerinde, tüm siparişlerde taahhüt ettiğimiz uygulama tarihi uygulamaya engel kötü hava koşulları ve benzeri Herhangi bir durum olmadığı sürece garantimiz altındadır. Sevkiyat veya uygulamaya engel Herhangi bir kötü hava koşulu ve benzeri durum olması halinde ise Pimapen yetkili bayisi olan firmamız tarafından yeni bir uygulama tarihi maksimum 5 iş günü içerisinde olacak şekilde müşterimize belirtilmektedir.

Zamanında ve eksiksiz teslimat garantisi, yine bizden, yine size özel…

Facebook Buton