Profesyonel müşterilerimiz, İnşaat firmaları ve Mimar müşterilerimiz için Pimapen proje destek ekibimiz, projelendirme aşamasından teslim sürecine kadar titiz ve süratli çalışma prensibi ile hizmetinizdedir.

Kentsel dönüşüm çalışması yapılan projelerin süratli ve Yüksek kalitede PVC pencere ihtiyaçlarına, Batı PVC Pimapen yetkili bayisi olarak uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla her zaman cevap verebilmekteyiz. Profesyonel müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını Pimapen proje destek ekibimiz en iyi şekilde anlar ve özel çözümler üretir. Kentsel dönüşüme girmiş yapılarda, yeni İnşaat projelerinde ve Butik mimari projelerde, fabrikadan yüksek kalitede ürün ve yine yüksek kalitede uygulama kalitesi önemli bir ihtiyaçtır. Batı PVC Pimapen proje destek ekibimiz tam bu noktada devreye girer. Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma ve Pimapen Nirvana Premium gibi Yüksek kalitede ki ürünleri ile proje şartnameleri’nin vazgeçilmezi olan ürünlerimiz Isıcam sistemleri K ve S serisi yüksek yalıtım camları ile titiz bir şekilde projelendirilerek uygulanır.

İstanbul’un tamamı ve çevre illeri başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerimize de Batı PVC Pimapen proje destek ekibi olarak sürekli olarak hizmet vermekteyiz. Otomatik panjur, monoblok panjur sistemleri, Çift cam arası jaluzi sistemleri gibi nitelikli ürünlerimizde Batı PVC Pimapen proje ekibince uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Batı pencere ve panjur sistemleri Pimapen proje üretim ekibimiz, tamamen otomatik ve CNC üretim hatlarında günlük 1500 metre üretim kapasitesine sahiptir. Yine aynı şekilde Pimapen proje uygulama ekibimizde günlük 1200-1500 metre uygulama kapasitesine sahiptir.

Yüksek kalitede, hızlı, nitelikli ve zamanında Pimapen proje uygulamalarımızla tanışmak için WhatsApp, BİP, e-posta veya telefon üzerinden bizimle iletişime girmeniz yeterlidir.

Facebook Buton