Teklif ve projelendirme aşamasından teslimat sürecine kadar, Pimapen yetkili bayisi Batı Pencere ve Panjur sistemleri özel hizmet ekibimizden, her aşamada size özel hizmet alırsınız.

2012 yılından beri Pimapen yetkili bayisi olan firmamızda gerekli eğitim ve tecrübeye sahip çalışanlarımızla projelendirme ve uygulama hizmetiyle her aşamada Pimapen markasının yüzü olmaya özen gösteriyoruz. İthal PVC sistemleri, Pimapen İnfinity Hebeschiebe sürme sistemleri, Pimapen Volkswagen sürme sistemleri ve Pimapen özel Konsept sistemleri uygulamalarını sürekli olarak yapan ekibimiz, alanında uzman uygulama personellerinden oluşmaktadır. Yüksek kalitede ürünleri, Yüksek kalitede uygulama prensibi ile çalışan ekibimiz, kaliteli ürün satın alırken kaliteli hizmet de satın almanızı sağlar. İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Yalova, Bursa, Sakarya, Ankara, İzmir ve Antalya illerimize de Pimapen özel hizmet ekibi olarak nitelikleri ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Motorlu panjur sistemleri, Çift cam arası jaluzi, yüksek yalıtımlı Isıcam sistemleri K ve S serisi nitelikli ürünleri, hassas çalışma sistemi ile uygulayan Pimapen özel hizmet ekibimiz, tüm ev kullanıcısı ve proje müşterilerine hizmet verebilmektedir. Pimapen özel Konsept sistemleri Nirvana ve Pimapen İnfinity Hebeschiebe gibi özel uygulamalarda uzman ekibimiz, yerinde özgün çözümler sunar. Alman Roto, Henkel, Becker ve Würth gibi Fransız Somfy ve diğer Avrupa yan ürünler ile en Yüksek kalitede uygulama kalitesini size yalnızca Pimapen özel hizmet ekibimiz sunar.

Pimapen yetkili bayisi firmamız hakkındaki kullanıcı deneyimleri olumlu ve olumsuz müşteri yorumlarına sosyal medya sayfalarımızdan, internet sayfalarımızdan, Forum Donanım internet forum sitesinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Facebook Buton