Ataşehir bölgesindeki toplu konut ve sitelerde ihtiyaç duyulan orta kayıt kasalı ve monoblok panjurlu Pimapen sistemleri, Ataşehir Pimapen firmamızca titiz projelendirme ve uygulama süreci ile sunulmaktadır. Ataşehir bölgesi İnşaat tekniğine ve yapısına uygun olarak demir veya beton kör kasalı sisteme tam uyumlu olarak üretim ve uygulaması yapılan Pimapen sistemlerimiz ile yüksek kat ve sert iklim koşullarına sahip konut cephelerinde sorunsuz olarak uygulama yapılmaktadır. İstanbul’un birçok semti gibi Ataşehir bölgesinde de yüksek yalıtım özelliklerinde ve mükemmel şekilde uygulaması yapılmış PVC pencere, temel bir ihtiyaçtır. Ataşehir Pimapen fabrika satış mağazası olarak bu bu ihtiyaca en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile yüksek kalitede ürünlerimizi sunmaktayız.

Pimapen Nirvana Premium, Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Albatros, Pimapen Dynamic ve Pimapen Infinity Hebeschiebe profil çeşitlerimiz ile Ataşehir Pimapen ekibi olarak bölgeye özel ve tüm Anadolu yakasının tamamına haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Ataşehir Pimapen üretim atölyemizde, Pimapen’in tüm serilerinde çeşitli miktarlarda stok sürekli bulundurulmaktadır. Antrasit, Beyaz, Altınmeşe, Fındık ve Maun gibi bölgede yoğun olarak kullanılan PVC pencere renkleri, Ataşehir Pimapen üretim atölyesinde sürekli olarak bulundurulmaktadır. 1.2 milimetre ve 2 milimetre destek saçları kullanılarak üretimi yapılan Ataşehir Pimapen ürünlerimizde, destek sacı uygulamalarımız standarttır. Ataşehir Pimapen üretim fabrikasında, bahsettiğimiz tüm seri ürünlerimiz CNC üretim hattında tam otomatik makinalar ile imal edilir.

Ataşehir Pimapen fabrika satış mağazamızda, motorlu panjur ve kumandalı panjur gibi otomatik panjur üretim ve uygulaması da yapılmaktadır. Özellikle Ataşehir bölgesinde standart olarak kullanılması gereken monoblok panjur sistemleri, konusunda uzman üretim ve uygulama ekibimiz tarafından sorunsuz olarak sunulmaktadır. Ataşehir Pimapen tarafından üretimi yapılan motorlu panjur ve monoblok panjur sistemlerimiz, Pimapen ürünlerimizle tam uyumlu olarak yine Altınmeşe, Beyaz, Kahverengi ve Fındık renklerinde yapılabilmektedir. Ataşehir Pimapen ekibimiz, monoblok panjur üretimini yine Pimapen markasının bir ürünü olan Storbox monoblok panjur sistemleri kullanarak yapar. Storbox monoblok panjur sistemlerimizde, 45 milimetre ve 55 milimetre poliüretan dolgulu panjur lamel paletleri, uzun ömürlü ve dayanıklı olması nedeniyle standart olarak sunulmaktadır. Monoblok panjur sistemleri pencere ile bütün olarak uygulaması yapılan pencereye tümleşik panjur sistemidir.

Ataşehir Pimapen bünyesindeki, Ataşehir pimapen tamiri ekibimiz ise Pimapen ve diğer tüm marka PVC pencere ve panjur sistemlerine teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Ataşehir pimapen tamiri ekibimiz, aksesuar değişimi, cam değişimi, izolasyon kontrolü gibi PVC pencerelerde periyodik olarak yapılması gereken tamir bakım işlemlerini profesyonel ekibiyle yapar. PVC pencere sistemlerini komple yenilemek için yeterli bütçesi olmayan müşterilerimize Ataşehir pimapen tamiri olarak verdiğimiz hizmetler ile mevcut PVC pencerelerin kullanım ömrünü uzatarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ataşehir pimapen tamiri ekibince yapılan uygulamaların tamamı, 2 yıl garantilidir. Ataşehir pimapen tamiri ekibimiz, Tamir Bakım ve Onarım hizmetlerimizde Alman yan ürünler ile işlem yapmaktadır.

Ataşehir Pimapen mağazamız ve Ataşehir pimapen tamiri ekibimizle ilgili kullanıcı yorumları değerlendirme ve referanslarımızı internet üzerinden kısa bir araştırma ile kolayca bulabilirsiniz. YouTube, Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya sayfalarımızda bulunan, Ataşehir Pimapen ekibimizce yapılan uygulamalar ve kullanıcı deneyimlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapı sektöründe en önemli konu olan referans, her zaman için önceliğimizdir. Ataşehir Pimapen ekibimizin her zaman birinci önceliği, memnun müşteriler, zamanında ve eksiksiz hizmet ve satış sonrası kesintisiz destektir.

Ataşehir Pimapen Fabrika Satış mağazamızda yüksek kaliteli ürünlerimizi geniş ödeme seçenekleri ile müşterilerimize sunarız. Maximum, World, Bonus, Axess ve CardFinans kredi kartları ile 9 taksite kadar ödeme seçenekleri sunulan Ataşehir Pimapen mağazamızda, dönemsel indirim kampanyalarımız da yapılmaktadır. Nakit ödeme ve kısa taksitle uygun ödeme seçenekleri ile indirimli Ataşehir Pimapen kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ataşehir Pimapen’den ücretsiz projelendirme hizmeti almak için telefon hattımızdan, WhatsApp/ BİP veya e-posta üzerinden bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Facebook Buton